Tuzla Kombi Servisi

Tuzla Kombi Servisi | ☎️ 0542 261 54 60

Tuzla kombi servisi, kombi tamir ve bakım hizmetlerinde en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Uzman personelleri ve modern araçları ile 7/24 müşterilerinin yanındadır.

Öz kombi; Tuzla, Pendik, Kartal ve Anadolu yakasında en iyi kombi servisi olmak hedefi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Her zaman güvenilir ve hızlı kombi servisinin adresi olmak için çalışmaktadır.

Garantili kombi servisi Tuzla

Tuzla kombi servisi olarak uzman ekip ve modern cihazlarımızla müşteri memnuniyeti esaslı çalışıyoruz. Personellerimizin tamamı kombi tamiri konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Kış aylarında bozulan kombilerin müşterilerimiz için ne kadar büyük sıkıntı çıkardığının farkındayız. Bu yüzden en hızlı kombi tamir hizmeti ulaştırmak için gayret gösteriyoruz. Yaptığımız tüm işlemler garantimiz kapsamındadır.

Kombi bozuldu ne yapmalıyım?

İlk işiniz güvenilir bir kombi servisini aramak olmalıdır. Müşterilerimizin yaptığı en büyük hata ucuz kombi tamiri yaptırmak için belgesi olmayan kişilerden hizmet almalarıdır. Hatta bazı müşterilerimiz bozulan kombiyi kendileri tamir etmeye bile çalışmaktadır. Kombiye yapılan her yanlış müdahale çok daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Yapılan hatalı müdahaleler sonucunda kombi çok riskli bir hale gelmektedir. Örneğin gaz kaçağı olan kombiler zehirlenme, patlama ve yangınlara neden olabilmektedir. Sonuç olarak güvenilir kombi tamirini güvenilir bir servise yaptırmak en doğru hareket olacaktır.

Tuzla kombi tamiri

Kombilerin bozulması sık rastlanan bir durumdur. Uzun yıllar kullanılan kombiler belirli bir süre sonra yıpranmanın da etkisi ile çeşitli arızlar çıkarmaktadır. Ayrıca su tesisatı veya elektrik sorunlarından kaynaklanan pek çok nedenden dolayı kombi bozulmaktadır.

Bozulan kombi tuzla servisi personelleri tarafından özenle tamir edilmektedir. Tamiri mümkün olmayan parçalar garantili ve orijinal yedek parça ile yenilenmektedir. Ayrıca sık karşılaştığımız kombi kart arızası da servisimiz tarafından tamir edilmektedir.

Tuzla özel kombi servisi tüm kombi markaları için anakart ve yedek parça temini hizmeti vermektedir.

En uygun Tuzla kombi servisi?

Müşterilerimiz sık sık kombi servis Tuzla fiyatları ile ilgili mağdur olmaktadır. Özellikle bilgisiz ve özensiz servisler kombi arıza tespiti için bile yüksek maliyetler çıkarmaktadır.

Biz müşteri memnuniyetinin sürekli olmasının çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden kombi tamiri için müşterilerimize en uygun fiyatlar ile hizmet veriyoruz.

Tuzla Kombi Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Kombi Servis Ücreti 200 TL
Kombi Bakım Ücreti 300 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, vb. yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Kombi bakımı işe yarar mı?

Kombi bakımı yaptırmak pek çok yönden fayda sağlayacaktır. Düzenli bakım kombinin çok daha verimli çalışmasını sağlar. Buna bağlı olarak kombi ortamı çok daha iyi ısıtır ve doğalgaz faturaları düşer. Bunun dışında düzenli bir şekilde yaptırılan kombinin bozulma ihtimali azalacaktır. Bakım esnasında fark edilen arızalar ortaya çıkmadan tamir edilebilmektedir. Böylece kombi tamir masrafı düşmekte, kombi ömrü uzamaktadır.

Tuzla kombi bakım nasıl yapılır?

Tuzla kombi bakımı için öncelikle kombinin iç ve dış parçalarında sızdırmazlık olup olmadığı kontrol edilmektedir. Sonra kullanmanın etkisi ile kombi içerisinde oluşan toz ve kir temizlenmektedir. Filtreler temizlenmekte ve tüm parçaların hatasız çalışıp çalışmadığı kontrol edilmektedir. Hatalı veya değişmesi gerektiği düşünülen parçalar değiştirilmektedir.

Petek temizliği de bakım kadar önemli

Petek temizliği yaptırmak ısınma sisteminin verimli çalışması açısından oldukça neredeyse kombi bakımı kadar önemlidir. Tortu, kir ve diğer yabancı maddeler peteklerde birikerek ısınma tesisatının veriminin düşmesine neden olmaktadır. Peteklerin alt kısmında tortu biriktiğinde peteğin üst kısmı sıcak alt kısmı soğuk olmasına neden olur. Ortam yeterince ısınmadığı için kombi çok çalışır ve daha fazla doğalgaz tüketir.

Ara ara petek temizliği

Belirli aralılarla tuzla petek temizleme işlemi yaptırarak eviniz daha iyi ısınmasını sağlayabilirsiniz. Daha az doğalgaz faturası ödemek için evinizdeki petekleri temizletmemin büyük etkisi olacaktır.

Tuzla petek temizliği fiyatları ne kadar

tuzla-kombi-servisleriTuzla petek temizleme fiyatları hakkında bilgi veya servis talebi için servis talep formunu kullanın ya da +90 542 261 54 60 ı arayın.

Tüm markalar için Tuzla kombi servisi

Tulza Kombi Özel Servisi; Baymak, Demirdöküm, Buderus, Vaillant, E.C.A, Bosch ve diğer tüm marklar için özel servis hizmeti vermektedir. Her marka kombinin kombi tamiri, bakımı, kombi kart tamiri, yedek parça temini için bize ulaşabilirsiniz.

Tuzla kombi servisi tavsiye ediyor

  • Kombi bozulduğunda mutlaka güvenilir bir firmadan yardım alın
  • Kombiye ne kendiniz müdahale edin ne de usta olmayan kişilerin müdahale etmesine izin vermeyin
  • Tamir işlemlerinde orijinal yedek parça kullanıldığından emin olun
  • Periyodik kombi bakımınızı yaptırın