Sultanbeyli Kombi Servisi

Sultanbeyli Kombi Servisi | ☎️ 0542 261 54 60

Sultanbeyli Kombi Servisi İstanbul Anadolu yakasında deneyimli kadrosu ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Her zaman güvenilir, kaliteli ve hızlı bir hizmet sunma ilk hedefimizdir.

Kombi servisi Sultanbeyli ve yakın ilçelerde 7/24 kombi bakımı, kombi tamiri, petek temizleme işlemleri yapmaktadır.

Sultanbeyli uygun fiyatlı kombi servisi

Kaliteli kombi servis hizmeti her zaman pahalı değildir. İnanıyoruz ki müşterilerimizin memnun olması işimizin sürekliliği anlamına gelmektedir. Bu yüzden en kaliteli kombi servis hizmetini en uygun fiyatlarla sağlamaya gayret gösteriyoruz.

Kombi arızalandı ne yapmalıyım

Kombiniz gereken işlevi göstermiyorsa bir arıza sorunu var demektir. En kısa sürede uzman bir kombi servisine danışılmalıdır. En önemlisi kombi arıza yaptığında kesinlikle tamir etmeye çalışılmamalıdır.

Sultanbeyli kombi servisi iletişim bilgilerinden bize ulaşarak uzman ekibimizden arıza hakkında ön yardım almanız mümkündür. Size en kısa süre içinde dönüş yapılacaktır. Kombi tamiri ve kombi kart tamiri işlemleriniz eksiksiz bir şekilde yerine getirilecektir. Bunun yanında olası parça değişimlerinde 100% orijinal yedek parça kullanılacaktır.

Kombi neden bozulur?

Kombilerimiz uzun kullanım ve yapılmayan kombi bakımları yüzünden zaman içerisinde yıpranma ve eskime yaşanarak bozulacaktır. Bununla birlikte elektrik ve tesisat sorunlarından dolayı da kombi arızaları oluşmaktadır. Kombi bozulduğunda müdahale edenin uzman olması gerekir. Yapılan yanlış müdahalelerden dolayı kombi riskli bir hale gelmektedir. Hem kombi çalışamaz hale gelir hem de gaz kaçağı gibi riskli bir durum oluşur. Sultanbeyli özel kombi servisi olarak bize ulaşmanız halinde uzman personellerimiz tarafından sorun giderilecektir.

Kombi bakımı neden önemli?

Sultanbeyli kombi servisi olarak kombilerinizin düzenli periyotlar halinde bakımlarını yaptırılmasını öneriyoruz. Bakımı yapılan kombiler daha uzun ömürlü olup daha verimli çalışır. Bakımı yapılan kombi daha verimli olur ve daha az doğalgaz tüketir. Kombi bakımı arıza ihtimalini düşürür. Kombi bakımı başlangıçta bir gider olarak görülse de aslında daha da karlı bir işlemdir.

Kendim kombi bakımını yapabilir miyim?

Sultanbeyli kombi bakımı kesinlikle uzman teknik servisler tarafından yapılan bir işlemdir. Yanlış müdahale sırasında kombi arızası oluşur. Tecrübesiz ve özensiz kişiler tarafından yapılan tüm müdahaleler kesinlikle fayda sağlamak yerine zarar oluşturmaktadır. Yanlış yapılan kombi bakımı, kombinin verimini düşürmekte ve yüksek maliyetlerde faturalar çıkarmaktadır. Hem cihazdaki arıza ihtimali yüksek oranda artmakta hem de kombiden kaynaklanan kaza riskleri hayatınızda oluşmaktadır. Kombi bakımı ne kullanıcı tarafından bilinçsiz kişiler tarafından yapılmaması gereken bir işlemdir.

Kombi bakımı yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz?

  • Servis ekiplerinin uzman kişiler olup yetki belgesi olup olmadığını kontrol edin. Eğer yetki belgesi yoksa kombinize müdahale etmesini engelleyin.
  • Bakım sırasında neler yapılacağı konusunda bilgi verilmesini isteyin. Bununla birlikte dikkatinizi çeken durumlar olursa mutlaka sorun.
  • Önce kombi kapağını açmadan kalorifer tesisatı ısıtma kontrollerini yaptırın. Sıcak su ile kombinin çalışma verimliliğini kontrol ettirin.
  • Kombinizin kritik güvenlik aksamlarının kontrol edildiğinden emin olun.
  • Kombi bakımı sırasında ve sonrasında yapılan işlemler hakkında bilgi alın.

Sultanbeyli kombi bakım fiyatları ne kadar

sultanbeyli-kombi-servisi--öz-kombi-servisiSultanbeyli kombi bakımı fiyatı ve servis işlemi için bizi arayın. Tüm sorularınız için telefon numaramız : +90 542 261 54 60

Petek temizliğinnedir?

Petek temizliği işlemini yaptırmak ısınma sisteminden alacağımız verimi artırarak daha az maliyetli ısınma sağlar. Peteklerimizde bulunan tortu, kir ve yabancı maddeler peteklerimizde birikerek ısınma sisteminde gerekli verimi almamızı engeller. Peteklerimizin içinde tortu biriktiğimde peteğin alt kısmı soğuk üst kısmı sıcak olur. Hem yeterince ısınma sağlanamadığı için az ısınma olur hem de daha çok doğalgaz tüketimi oluşur.

Petek temizliği yakıt tasarrufu sağlar mı?

Petek temizliği periyodik aralıklarla yapılması gerekmektedir. Temizlik işi yapılan kombilerin ısı kaybının yüzde 40 oranında önüne geçilmektedir. Ayrıca enerjide ise yüzde 30 oranında tasarruf sağlanmaktadır.

Sektörde geçen zamanımız bize sıcak bir kış ve daha az maliyetle ısınma için petek temizliğinin gerekli olduğunu göstermiştir.

Her kombi için Sultanbeyli kombi servisi

Demirdöküm, Baymak, Buderus, Proterm, E.C.A, Bosch ve diğer tüm marklar için Sultanbeyli kombi özel servis hizmeti verilmektedir. Her marka kombinin kombi tamiri, bakımı, kombi kart tamiri, yedek parça temini işlemleri yapılmaktadır. En uygun kombi tamir fiyatları için bize danışmanızı tavsiye ederiz.