Beykoz Kombi Servisi

Beykoz Kombi Servisi | ☎️ 0542 261 54 60

Beykoz özel kombi servisi, kombi arıza tamiri, bakımı, montajı, kurulumu ihtiyaçlarında uygun fiyatları ile müşterilerinin yanındadır.

Firmamız ısıtma tesisatları sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Kombi servisi hizmetlerimiz Anadolu yakası, Beykoz ve tüm İstanbul ilçelerine ulaştırılmaktadır.

Sektörde biriktirdiğimiz deneyimi her zaman en kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerimize ulaştırıyoruz. Isıtma tesisatları ile ilgili her türlü servis işleminde bilgimiz, tecrübemiz ve uzman kadromuzla yanınızdayız. Müşterilerimizin bize olan güvenin bizi Beykoz klima servisleri arasında önemli bir yere getirdiğinin bilincindeyiz.

Beykoz ve Anadolu yakası ilçelerinde hafta sonu dahil nöbetçi kombi servisi hizmetimiz mevcuttur. Teknisyenlerimizin tamamı alanında uzmandır ve her biri mesleki yeterlilik belgesine sahiptir. Müşterilerimizin sorunlarına en hızlı şekilde çözüm getirilirken hizmet kalitesinden de asla taviz verilmemektedir.

Kombi tamiri yaptırırken mağdur olmayın!

Beykoz ve İstanbul genelinde kolayca ucuz kombi servisi, tamiri ve bakımı yapan kombi tamircisi bulunabilmektedir. İhtiyacımız olan hizmeti en uygun fiyatlarla yaptırmak istememiz gayet doğaldır. Fakat yapılan işlemin güvenilir olmasına, kalitesine ve servis sonrasında ulaşılabilirliğe dikkat etmek gerekir. Müşterimiz bilinmedik kişilerden aldıkları hizmet sonrası aldıkları hizmetten şikayet etmektedir. Çoğu zaman sorunlarını tam olarak çözemedikleri gibi servis için gelen kişilere de daha sonra ulaşılamamaktadır. Bilindik, güvenilir servisler size hem kaliteli hizmet getirir hem de yok yere para ödemezsiniz.

Bilinçsiz ve dikkatsiz şekilde yapılan işlemlerden sonra kombi çoğu zaman zarar görür. Genellikle arıza hiç giderilememektedir yada tamirden kısa bir süre sonra aynı arıza yeniden ortaya çıkar. Bu şekilde sıkıntılar yaşayan müşterimiz arızlarının tamamen giderilmesi için bize ulaşmaktadır. Bu nedenle bilindik, garantili ve güvenilir bir servis tercihi sizi her açıdan koruyacaktır.

Kombide arıza sıkıntı olduğunu nasıl anlarım?

Kombi arızalarında genellikle kombi ekranında bir hata kodu görünür ve kombi çalışmaz. Ekranda görünen hata kodunun bir anlamı vardır. Su basıncı düşüktür, gaz kesilmiştir veya kombi aksamlarının birinde sorun vardır. Bazı hatalar kullanıcı tarafından giderilebilirken bazı arızalar için ise mutlaka kombi servisi çağırmak gerekir.

En sık karşımıza çıkan sorunlardan biri kombi veya tesisattaki su basıncında düşmedir. Su basıncı 1 barın altına düştüğünde çoğu kombi hata verir ve çalışmayı durdurur. Eğer kombi veya tesisatta kaçak yoksa bu sorun kullanıcı tarafından da çözülebilmektedir. Kombiye su takviyesi yaparak basınç 1.5 bar civarına getirilmelidir. Fakat tesisat veya kombi parçalarında meydana gelen kaçaklardan dolayı basınç düşüyor ise mutlaka servis çağırılmalıdır. Uzman teknisyen önce kaçağın nerede olduğu bulur ve tamirini yapar. Daha sonra kombiye su basarak kombiyi tekrar aktif hale getirir.

Kombi anakart arızaları da en sık oluşan arızalardandır. Elektriklerde meydana gelen dalgalanmalar nedeniyle kombi anakartında arıza meydana gelmektedir. Bozulan kombi kartları genellikle tamir edilebilmektedir. Bunun önce uzman servis personelleri tarafından arızanın nedeni tespit edilmelidir. Markası ne olursa olsun Kombi anakart arızaları Beykoz servisi tarafından tamir edilebilmektedir. Tamir edilemeyen anakartlar orjinal kart ile değiştirilmektedir.

Bunların yanında kombinin patlamalı yanması, gaz kokusu, peteklerin ısınmaması gibi pek çok farklı sorun oluşabilmektedir. Kombinizde sorun olduğunu düşünüyorsanız servisimize telefon ile danışabilirsiniz. Gerek telefon ile gerekse yerinde servis hizmeti ile en kısa sürede müşterilerimize cevap verilmektedir.

Beykoz Kombi Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Kombi Servis Ücreti 250 TL
Kombi Bakım Ücreti 300 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, vb. yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Kombi arızasından korunmanın en kolay yolu düzenli bakım yaptırmak

Beykoz kombi bakımı genel temizlik yapılması, filtreler ve iç aksamın temizlenmesi, güvenlik kontrollerin yapılması işlemidir. Bu işlemler kombinizi sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanabilmenizi sağlayacaktır. Firmamız tarafından Beykoz genelinde uygun bakım ücreti ile kombi bakımı yapılmaktadır.

Kombi yüksek sıcaklık ve su ile çalışan bir olduğu için bazı parçalarında zamanla yıpranma olur. Bakım yapılmadığında kombi yıpranan parçalar ve biriken toz nedeni ile verimsiz çalışır. Aynı zamanda yıpranan parçalar genellikle kışın kombi çalışırken bozularak müşterilerimizin mağdur olmasına neden olur. Bakım yapıldığında ise eskiyen parçaları bozulmadan tespit etmek mümkün olabilmektedir. Yılda bir kez yapılan düzenli bakım ile kombi güvenli bir şekilde ısınmanızı sağlayama devam edecektir.

Tesisat ve peteklerin temiz olması da en az bakım kadar önemli

Beykoz petek temizliği tesisat ve peteklerin özel makineler ve temizlik malzemeleri ile temizlenmesidir. Petekler teker teker makineye bağlanarak ve özel kimyasallar ile temizliği yapılmaktadır. Bu işlem peteklerin hem sağlıklı çalışmasını hem de daha iyi ısınmasını sağlar.

Peteklerin ve tesisatın temiz olması kombinin de daha rahat ve verimli çalışmasını sağlar. Ayrıca temizlenmeyen peteklerin altında biriken tortu nedeniyle peteklerin yarısı sıcak yarısı soğuk olur. Bu nedenle ısınma verimi ciddi oranda düşer. Beykoz petek temizleme işlemi kombinin ve peteklerin en yüksek performans ile çalışmasında etkilidir. Böylece hem elektrik hem de doğalgaz faturalarından tasarruf sağlanmaktadır.

Beykoz kombi bakım ve servis ücretleri ne kadardır

Beykoz klima servisi, tamir, bakım, montaj ve kurulum işlemlerinde en uygun fiyatları sağlamak için gayret göstermektedir. Kombi tamiri ve onarımı masrafları için önce arıza ve yedek parça ihtiyacının tespiti yapılmalıdır. Yapılan işleme ve kullan yedek parçalara değişiklik servis ve bakım masrafları değişmektedir. Kombi bakım fiyatları ve güncel servis ücretleri ile ilgili randevu talebi oluşturulurken müşteri temsilcimizden bilgi alınabilmektedir.

Tüm kombi marka ve modelleri için iletişim numaramız 0 542 261 54 60 7/24 hizmet verilmektedir.