Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye Kombi Servisi | ☎️ 0542 261 54 60

Ümraniye Kombi Servisi olarak tamir, bakım, onarım, yedek parça temini işlemlerinde ilçemize uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Tüm kadromuz yıllardır sektörde hizmet veren deneyimli ve bilgili teknisyenlerden oluşmaktadır. Montaj, bakım veya onarım işlemleri başladığı andan itibaren tüm süreç büyük bir özenle yürütülmektedir. İhtiyaç duyduğunuz her an gün veya saat fark etmeden hizmetlerimiz sürmektedir. Acil ihtiyaçlar için 7/24 Ümraniye Nöbetçi Kombi Servisi ekibimiz bulunmaktadır.

Kombi arızalarına güvenilir, kaliteli, hızlı çözümler

Ümraniye kombi tamiri bozulan kombinin arıza kaynağının tespit edilerek onarım işlemlerinin yapılmasıdır. Onarıma başlamadan önce arıza tespit çalışması yapılarak sorunun kaynağı tespit edilmektedir. Daha sonra bozulan parça veya parçalar için gerekli onarım işlemleri yapılmaktadır. Onarımı yapılamayan parçalar yedek parça ile değiştirilmektedir. Ümraniye kombi servisinde sık kullanılan kombilerin orjinal yedek parçaları bulunmaktadır. Hazırda bulunmayan yedek parçalar ise en kısa sürede tedarik edilebilmektedir. Parça değişimi veya tamiri sonucunda kullanıma hazır hale getirilen kombilerin tüm kontrolleri yapılarak çalıştırılmaktadır. Hem kullanılan parçalar hem de işçilik garantimiz kapsamındadır. Servis sonrasında oluşan sıkıntılarda personellerimiz gerekli kontrolleri yapmaktadır.

Ümraniye yerinde kombi servisi

Yerinde kombi servis hizmeti kombinin sökülmeden tamir edilmesi işlemidir. Yerinde servis hizmeti tam donanımlı servis araçları gerektirmektedir. Servis hizmeti verdiğimiz araçlarımız tamirat için gerekli tüm donanımları barındırmaktadır. Böylece kombi arızalarının büyük bir bölümü kombi yerinden sökülmeden yapılabilmektedir.

Periyodik kombi bakımı yaptırın “tasarruf edin”

Ümraniye kombi bakımı temizlik ve kontroller sonucu kombinin verimli çalışmasını sağlayan bir dizi işlemi içerir. Filtreler yanma odası, baca gibi parçaların temizliği yapılmaktadır. Aynı zamanda bu parçaların gerekli kontrolleri de yapılmaktadır. Bununla birlikte genleşme takı ve diğer parçalarda kontrol edilmektedir. Genleşme tankında hava eksilmişse tanka hava basılmaktadır. Tüm kontroller yapıldıktan sonra bakım işlemi tamamlanır.

Bakım sırasında kombide biriken kir temizlendiği için kombinin çalışma verimi artmaktadır. Böylece yakıttan tasarruf edilmektedir. Bunun yanında kontroller esnasında yıpranan parçalarda tespit edilebilmektedir. Herhangi bir arıza yaşanmadan bu parçalara gerekli müdahaleler yapılarak tamir masrafları da azaltılmaktadır. Bir diğer önemli etkisi kombide kışın yaşanması muhtemel arızaların da büyük oranda engellenmesidir. Müşterilerimiz kış ortasında bozulan kombiden dolayı mağdur olmamaktadır.

Tasarrufa katkı sağlayan bir diğer etken petek temizliği

Ümraniye petek temizliği, petek temizleme makinesi ve özel temizleyiciler kullanılarak peteklerin biriken tortulardan arındırılmasıdır. İşlem gidere en yakın peteğe makinenin bağlanması ve her peteğin ayrı ayrı temizlenmesi şeklinde yapılmaktadır. Petek temizliği yapılırken kombi bypass edilmektedir. Kombi devreden çıkarıldığı için zarar göme ihtimali yoktur. En önemlisi ise odalarda hiç bir işlem yapılmamasıdır. Genellikle banyodaki havlupan a bağlanan cihaz ile kirli su direk gidere verilmektedir. Odalarda kir veya dökülme olmadan işlem tamamlanmaktadır.

Temizlenen petekler ile hem kombi hem de tesisat daha verimli çalışmaktadır. Böylece hem daha verimli ısınma hem de yakıt tasarrufu sağlanır.

Ümraniye kombi servisi bilgi ve iletişim numarası
Kombi tamircisi, bakım veya montaj personeli ihtiyaçlarına 7/24 tüm Ümraniye geneline hizmet verilmektedir. Aklınıza takılan sorularda, servis çağırmak istediğinizde 0 542 261 54 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışımızla her zaman hizmetinizdeyiz.