Çekmeköy Kombi Servisi

Çekmeköy Kombi Servisi | ☎️ 0542 261 54 60

Çekmeköy Kombi Servisi tecrübeli ustaları ve kaliteli işçiliğiyle tamir, bakım, onarım ve yedek parça hizmeti sağlamaktadır. Firmamız uzun yıllardır ısıtma sistemleri sektöründe çalışmalarını sürdürmektedir. Yapılan tüm işlemler son teknoloji cihazlarla ve garantili şekilde yapılmaktadır. Çekmeköy ilçesinde Pazar dahil her gün kombi servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca acil ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına 7/24 Çekmeköy Nöbetçi Kombi Servisi bulundurulmaktadır.

Son teknoloji cihazlarla kombi tamiri

Çekmeköy kombi tamiri sorunlu veya çalışmayan kombinin arıza tespiti ve onarımı işlemidir. Tamir işlemenin ilk aşaması kombideki arızanın kaynağının bulunmasıdır. Arıza tespiti hatalı müdahaleleri önlemek adına eksiksiz ve doğru şekilde yapılmalıdır. Bu işlem tecrübeli ustalarımız ve son teknoloji cihazlarla yapılmaktadır. Arızanın nedeni tespit edildikten sonra onarım işlemine geçilmektedir. Onarım işlemi arızalı parçanın tamiri veya orjinal yedek parça ile değişimi şeklinde yapılmaktadır. Parça değişimi yapılması halinde orjinal ve garantili yedek parçalar kullanılmaktadır. En çok tercih edilen kombi markalarının yedek parçaları Çekmeköy kombi servisinde mevcuttur. Böylece parça değişimi hızlıca yapılabilmektedir. Stoklarımızda bulunmayan yedek parçalar ise kombinin markası ne olursa olsun en kısa sürede temin edilebilmektedir.

Kombi sökülmeden yerinde tamir imkanı

Çekmeköy kombi tamir servisi araçlarımız tam donanımlı şekilde hizmet vermektedir. Bu sayede onarım işlemlerinin büyük bir kısmı kombi sökme ihtiyacı olmadan yerinde yapılmaktadır. Nadiren kombi yerinden sökülerek servisimize getirilmektedir. Yerinde tamir işlemi hem süreci hızlandırmakta hem de müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır. İşlemler hızlıca tamamlanmakta sökme takma gibi ekstra işlemler de yapılamamış olmaktadır.

Yakıt ve tamir masraflarını azaltmanın yolu periyodik kombi bakımı

Çekmeköy kombi bakımı fitreler, baca ve yanma odası gibi parçaların kontrol ve temizliğini kapsamaktadır. Bunun yanında genleşme tankındaki hava basıncı da kontrol edilmektedir. Eğer tankta yeterli hava yoksa hava basılmaktadır. Ayrıca kombi kartı ve diğer parçaların da kontrolleri yapılmaktadır.

Kombi bakımı kombinin daha verimli çalışmasında etkilidir. Temizliği ve kontrolleri yapılan parçalar çok daha düzenli çalışmakta ve uzun ömürlü olmaktadır. Ayrıca bakım sırasında yıpranan parçaların da tespit edilmesi sağlanır. Böylece arıza oluşmadan müdahale etme imkanı oluşmaktadır. Bu sayede kombi tamir masrafları azalacağı gibi kombinin kış ortasında arıza verme ihtimali de düşmektedir.

Peteklerin temiz olması da en az bakımlı kombi kadar önemli

Çekmeköy petek temizliği tesisat ve peteklerin makineye bağlanarak temizliğinin yapılmasıdır. Özel petek temizliği makinesi kullanılarak yapılan bu işlem sonrasında peteklerde biriken tortu temizlenmektedir. Temizlenen tesisat daha verimli daha çalışmakta ve yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Aynı zamanda tesisatın tesisattaki suyun temiz olması kombi verimini de artırmaktadır.

Petek temizliği işlemi sırasında sadece gidere en yakın radyatör kullanılmaktadır. Kombi de işlem sırasında bypass edilmektedir. Böylece kombinin zarar görmesi veya odalarda dağınıklık gibi bir durum da söz konusu değildir.

Çekmeköy kombi servisi hizmet fiyatları ve servis telefonu

Çekmeköy kombi servis ücretleri yapılan işleme ve kullanılan parça ihtiyacına göre belirlenmektedir. Önce kombinin durumu hakkında inceleme yapmak gerekmektedir. İncelemeler sonucunda parça, fiyat ve servis ücreti ile ilgili net bilgi verilemktedir.

Tüm servis bakım veya kombi tamircisi ihtiyaçlarında 7/24 hizmet verilmektedir. İletişim numaramız : 0 542 261 54 60