Sancaktepe Kombi Servisi

Sancaktepe Kombi Servisi | ☎️ 0542 261 54 60

Sancaktepe Kombi Servisi İstanbul Anadolu yakasında uzun yıllardır kombi tamir ve kombi bakım hizmeti vermektedir.

Yıllardır sektörde olmanın verdiği birikim ile her türlü kombi arızası en kısa süre içerisinde giderilmektedir. Kombi servisi Sancaktepe personelleri deneyimli ve uzman kombi tamir teknisyenlerinden oluşmaktadır. Teknisyenlerimiz her şeyden önce 100% müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışır.

Kaliteli servis hizmeti önemlidir

Sancaktepe kombi arıza durumlarında doğru teknik servislerden hizmet almak önemlidir. Çünkü kombiye yapılan yanlış bir müdahale kombinin riskli bir cihaz haline gelmesine neden olabilmektedir. Tamiri uygun şekilde yapılmayan veya çalıştırılması uygun olmayan cihazların kullanılması tehlikelidir. Gaz kaçağından dolayı zehirlenme, yangın veya patlama gibi hayati riskler oluşabilmektedir. Bunun yanında çok basit bir kombi arızasında yanlış müdahale sonucu kombinin farklı parçaları da bozulmaktadır. Bu nedenle kombi tamir masrafı katbekat artabilmektedir.

Kombi bozulunca ne yapılmalıdır

Kombi bozulduğunda mutlaka güvenilir bir teknik servisten yardım istenmelidir. Bilinçsiz kişilerin kombiye müdahale etmesine kesinlikle müsaade edilmemelidir. Sancaktepe kombi tamiri yeterlilik belgesine sahip teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

Müşterilerimiz firmamıza 7/24 ulaşabilmektedir. Bize ulaştığınızda uzman teknisyenlerimiz yapılması gereken işlemler konusunda sizi yönlendirir. Bazı arızalarda müşterimiz telefonla arıza i̇le ilgili yönlendirilerek kombi arızası giderilmektedir. Eğer ki servis müdahalesi gerekiyorsa en kısa sürede teknisyenlerimiz tarafından gerekli müdahaleler yapılmaktadır. Müşterilimiz soğuk günlerde mağdur olmadan kısa süre içerisinde kombi çalışır hale gelir.

Garantili kombi tamiri

Sancaktepe özel kombi servisi sizin için garantili kombi servis hizmeti sunar. Tüm teknisyenlerimiz kombi arızaları konusunda son derece deneyimlidir. Sancaktepe kombi tamir işleriniz için son teknoloji cihazlar kullanılmaktadır. Firmamız yeni çıkan kombi teknolojilerini takip etmektedir. Personellerimiz yeni kombi sistemleri ve yapı teknolojileri konusunda sürekli eğitim almaktadır.

Olası parça değişimi ihtiyacına orjinal Sancaktepe kombi yedek parça kullanılmaktadır. Hem yapılan işlemler hem de kullanılan yedek parçalar garanti kapsamındadır.

Kombi verimini arttırmak

Düzenli bir şekilde kombi bakımı ve petek temizliği yaptırarak kombi verimini artırmak mümkündür. Sancaktepe kombi bakımı yaptırmak kombinizin daha verimli çalışmasını sağlar. Kombi düşük derecelerde olsa dahi petekler eskiye nazaran daha fazla ısınmaktadır. Böylece doğalgaz faturalarından tasarruf sağlanır. Ayrıca Sancaktepe kombi bakım işlemi ile kombi tamir masrafları azalır, kombinin çalışma ömrü uzar. Kombi bakımı sırasında bozulma ihtimali olan parçalar tespit edilebilmektedir. Bu sayede kombi bozulduğunda ortaya çıkacak yüksek masraflar büyük oranda düşer.

Sancaktepe kombi bakımı yapılan işlemler

Kombi bakımı yapan teknisyen i̇lk olarak kombinin sızdırmazlık durumu kontrol eder. Daha sonra kombinin iç ve dış aksamlarının temizliğini yapar. Kullanımdan dolayı kombi içerisinde biriken tozları temizler. Filtreler temizler ve tüm parçaların hatasız çalışıp çalışmadığı kontrol eder. Hatalı veya değişmesi gereken parçalar varsa kullanıcıya bildirir. Kullanıcı onayını alarak değiştirilmesi gereken parçaları değiştirir. Genel kullanım hakkında bilgilendirme yapar ve işlemi sonlandırır.

Sancaktepe kombi bakım fiyatı ve bakım işlemi ile ilgili sorularınız için bizi arayın.

Sadece kombi bakımı yeterli midir? Petek temizliği şart mı?

Kombi bakımı kombinin verimli ve uzun ömürlü olması için mutlaka yapılması gereken bir işlemdir. Bunun yanında ısıtma sisteminden tam verim almak isteyen kullanıcılara 2 yılda bir peteklerin temizlenmesi öneriyoruz. Sancaktepe tesisat ve petek temizliği yapıldığında peteklerin içerisindeki suyun dolaşımı daha rahat olur. Su peteklerin her yerine ulaşır, bu sayede peteklerin her yeri aynı sıcaklıkta olur.

Sancaktepe petek temizleme işleriniz servimiz tarafından en mükemmel şekilde yapılmaktadır. Petek temizliği yapılırken evde herhangi bir tadilata gerek yoktur. İşlem için petek temizleme makinesi ve petek temizliği için üretilen petek temizliği ürünü kullanılmaktadır.

En uygun Sancaktepe kombi servisi

sancaktepe-kombi-servisiHer şeyden önce kaliteli hizmet önceliğimizdir. Servisimiz tarafından yapılan iş ne olursa olsun en kaliteli şekilde yapılmaktadır. Bunun yanında tüm işlemlerimiz en uygun kombi servis fiyatları ile yapılmaktadır. Sancaktepe en ucuz kombi servisi olduğumuzu iddia etmiyoruz ama en kaliteli kombi servisleri arasındayız. Müşterilerimiz için kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sağlıyoruz.

Sancaktepe kombi servisi iletişim bilgisi

Baymak, Demirdöküm, Buderus, Vaillant, E.C.A, Bosch ve diğer tüm kombi markaları için bize ulaşın.

Tüm sorun ve sorularınız için Sancaktepe özel kombi servisi iletişim numarası : +90 542 261 54 60