Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir Kombi Servisi | ☎️ 0542 261 54 60

Ataşehir kombi servisi uygun fiyatları ile kombi arıza tamiri, montajı, bakımı ve petek temizliği yapmaktadır.

Firmamız 10 yılı aşkın süredir ısıtma ve tesisat sistemlerinin servis hizmetlerini yürütmektedir.

Yılların birikimi, tecrübe ve deneyimi sayesinde Ataşehir kombi servisleri arasında öncü bir konumdadır. Uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz kombi arızalarınıza en kısa sürede müdahale etmekte ve çözüm üretmektedir. Müşterilerimizin servis hizmeti aldıktan sonra gönül rahatlığı ile bize ulaşabilmektedir. Tüm servis hizmetlerimizin ve kullandığımız yedek parçalar firmamız garantisi kapsamındadır.

Ataşehir ve diğer Anadolu yakası ilçelerinde 7/24 hafta sonu dahil kombi servisi hizmetimiz mevcuttur. Tüm kombi ve tesisat arızlarına uzman ekiplerimiz tarafından en kısa sürede müdahale edilebilmektedir.

Uzman olmayan kombi tamircilerine dikkat edin!

Kombi servis ve bakım işlemlerinde doğru kişilerden hizmet almak çok önemlidir. Müşterilerimizin haklı olarak tamir ve bakım işlemlerini en ucuz şekilde çözmek istemektedir. Fakat alınan hizmetin kalitesi ve servis sonrasında yaşanan sorunları da göz ardı etmemek gerekir. İstanbul ve Ataşehir genelinde ucuz kombi servisi, tamiri ve bakımı için kolayca kombi tamircisi bulunabilmektedir. Genellikle adresi bile olmayan servislerden alınan kalitesiz hizmet sonrası müşterimiz mağduriyet yaşamaktadır.

Kombiye bilinçsiz ve özensizce yapılan müdahaleler çok riskli ve tehlikelidir. Bunun yanında tamir veya bakım işlemi sonrasında yaşanan sıkıntılarda muhatap da bulunamamaktadır. Çoğu kez ya arıza hiç giderilmemekte yada kısa süre sonra yeniden oluşmaktadır. Hatta kombilerde gaz kaçağı, patlama gibi çok daha riskli durumlar ortaya oluşmaktadır.

Müşterimizin ödedikleri ücret boşa gitmekte sonrasında ise arızlarının tamamen giderilmesi için servis ihtiyaçları olmaktadır. Müşterilerimize tavsiyemiz kombi bakım ve tamir işlemlerinde bilindik ve tecrübeli servisleri tercih etmeleridir.

En çok hangi kombi arızaları ile karşılaşıyoruz

Kombilerde çok çeşitli arızalar ile karşılaşılmaktadır. Bazı marka ve modellerde kronik kombi arızları ile de karşılaşılmaktadır. Kombinin zamanla bozulması son derece normal olarak karşılanması gereken bir durumdur. Sonuçta belirli bir kullanım ömrü olan üstelik su ve yüksek sıcaklık altında çalışan bir cihazdır. Peki en sık karşılaşılan kombi arızaları nelerdir?

En sık karşılaştığımız kombi arızalarının biri kombi su basıncının düşmesi veya kombinin su eksilmesidir. Bu durum genellikle tesisatta veya kombide meydana gelen kaçaklardan kaynaklanmaktadır. Tesisatta meydana gelen kaçaklarda arıza kolayca tespit edilerek giderilebilmektedir. Kombi içinde sorun var ise tamir gerçekleştirilmekte veya parça değişimi yapılmaktadır.

Sık karşılaştığımız diğer bir sorun ise kombi kart arızasıdır. Elektriklerde meydana gelen dalgalanmalar veya oluşan yüksek gerilim sonucu kombi kartında arıza meydana gelebilmektedir. Kombi anakart tamiri Ataşehir servis personellerimiz tarafından eksiksiz bir şekilde yapılabilmektedir.

En sık karşılaştığımız bir diğer arıza çeşidi de kombinin yeterince ısıtmamasıdır. Bunun kombi bakımının yapılmaması, peteklerin kirli olması veya farklı pek çok nedeni bulunmaktadır.

Her marka kombi montaj, tamir ve bakımı için Ataşehir özel kombi servisi uzmanlığı ile 7/24 yanınızdadır.

Ataşehir kombi bakımı ile sıcak bir ortam elde edin

Ataşehir kombi bakımı genel kontrollerin yapılması, temizlik ve filtre temizliği yapılması işlemdir. Kombi bakımı, kombinin verimli çalışması ve sıcak bir ortam sağlayabilme açısından çok önemlidir. Bakım ile kombini iç, dış aksamı ve tüm tesisat filtreleri temizlenmektedir. Böylece kombi içerisinde ve filtrelerde biriken toz ve kirlerden arındırılmaktadır. Bakım yapılmayan kombi biriken toz ve kir yüzünden daha zor çalışmaktadır. Bu nedenle ortam yeterince ısınamadığı gibi gaz ve elektrik sarfiyatı da artmaktadır.

Müşterilerimize yılda bir kez periyodik olarak bakım yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Böylece kombinin güvenli olduğundan da emin olunmaktadır. Olası arızalar önceden tespit edilmekte, böylece yüksek maliyetli tamir masraflarının da önüne geçilmektedir.

Petek temizleme de en az bakım kadar önemli

Ataşehir petek temizleme, kombi bakım işlemi ile birlikte belirli aralıklara yapılmasını tavsiye ettiğimiz bir işlemdir. Petek temizliği işlemi özel makineler ve temizleyiciler kullanılarak peteklerdeki tortu kirin temizlenmesidir. Böylece peteklerin eskiye nazaran çok daha kolay ısınması sağlanır.

Kombi kullanıldıkça petekleri içlerinde kir ve tortu birikmesi meydana gelir. Alt tarafta biriken tortular yüzünden peteklerin altı soğuk üstü sıcak olur. Bu yüzden petekler ortamı yeterince ısıtamaz. Petek temizliği yaptırmak bu sorun giderilmesini sağlar. Böylece hem doğalgazdan hem de elektrikten tasarruf sağlanır.

Ataşehir kombi servisi ücret bilgileri

Ataşehir kombi servis, montaj, arıza tespiti, bakım, onarım ve petek temizliği ücretleri işlem türüne göre değişiklik gösterir. Randevu oluşturmadan önce müşteri temsilcilerimizden her konuda bilgi almak mümkündür.

Tüm kombi modelleri için iletişim numaramız 0 542 261 54 60. Hafta içi veya hafta sonu 24 saat hizmet verilmektedir.