Kartal Kombi Servisi

Kartal Kombi Servisi | ☎️ 0542 261 54 60

Kartal kombi servisi, arıza tespiti ve tamiri işlemlerinde uygun fiyatları, garantili servis uygulamalarıyla 7/24 hizmetinizdedir.

10 yılı aşkın süredir ısıtma, soğutma ve iklimlendirme sistemleri üzerine çözümler geliştirmekteyiz. Yılların bilgi birikimi ve deneyimi ile %100 müşteri odaklı hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Kaliteli hizmeti hızlı ve güvenilir bir şekilde müşterilerimize ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Evlerinizde keyifle vakit geçirmeniz için tüm personelimiz ile her zaman yanınızdayız. Her şeyden önce müşterilerimizi önemsiyoruz ve en doğru hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Uzman teknik kadro, son teknoloji cihazlar ile garantili kombi servisi

Kartal kombi servisi yapılan tüm işçilik, kullanılan yedek parça ve ekipmanlar için garanti sağlamaktadır. Kullanıcı hatası olmadığı sürece yaptığımız servis işlemleri sonrasında da desteğimiz devam etmektedir. Tüm servis işlemleri uzman kombi teknisyenleri tarafından yapılmaktadır. Kombi arıza tespiti, tamiri ve onarımı son teknoloji cihazlar ve ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

Kombi servisinde dolandırıcılığa dikkat!

kartal-kombi-servisleriKartal ilçesinde çok sayıda ucuz ve kalitesiz iş yapan kombi tamircisi bulunmaktadır. Müşterilerimizin kombilerini en uygun fiyatlara tamir ettirmek istemeleri son derece normaldir. Fakat kombi tamir masraflarını aza indirmek isterken çok daha büyük sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir.

Bozuk kombiye bilinçsiz şekilde müdahale etmek büyük bir yanlıştır. Bilinçsiz veya eksik yapılan her işlem can ve mal güvenliği riski demektir. Hatalı şekilde çalıştırılan kombiler doğalgaz patlamaları, yangınlar ve zehirlenmelere sebebiyet verebilmektedir. Buna ek olarak kombide büyük masraflar çıkaran arızalara sebep olmaktadır. Bu yüzden kombi bozulduğunda uzman bir kombi servisinden yardım almak en doğru hareket olacaktır.

Pazar günü nöbetçi kombi servisi

Kartal ilçesinde hafta sonu dahil 7/24 nöbetçi kombi servisi hizmetimiz vardır. Kombi ile ilgili yaşanan sıkıntılara personellerimiz tarafından en kısa sürede müdahale edilmekte ve çözüm sağlanmaktadır.

Kombi kış aylarında ve soğuk günlerde kullandığımız bir cihazdır. Bu yüzden kombinin beklenmedik zamanlarda bozulması kullanıcıların büyük sıkıntılar çekmesine neden olur. Mağduriyet yaşamamak için her şeyden önce doğru kombi servisi ile çalışmak gerekir. Tüm personellerimiz sizlere en hızlı kombi tamir hizmetini ulaştırmak için var gücü ile çalışmaktadır.

Kombi neden bozulur?

Doğal bir sürecin parçası olarak, kullanıldıkça kombi parçalarında yıpranma ve eskime yaşanacaktır. Buna ek olarak

 • Hatalı kurulum yapılması
 • Tesisattaki su basıncı artma ve azalma arızası
 • Kullanıcı hataları
 • Gaz vanasının acık mı kapalı mı kontrol edilmeden kombinin çalıştırılması
 • Elektrik kesintilerinden doğan arızalar
 • Tesisat suyunun kirli olması
 • Baca sistemindeki arızalar
 • Bunların dışında diğer pek çok nedenden dolayı kombilerde arıza olmaktadır.

Anadolu Yakası Kombi servisi olarak Garantili kombi servisi hizmeti almak için bize ulaşın.

Bozuk kombi nasıl anlaşılır?

Servis hizmetlerimiz sırasında çoğu zaman aynı kombi arızaları karşılaşmaktayız. Müşterilerimizden kombileri ile ilgili en çok duyduğumuz şikayetler genellikle;

 • Ekranda hata kodu çıkıyor
 • Kombi hiç çalışmıyor
 • Kombi çalışıyor ama ısı vermiyor
 • Basınç değeri sürekli düşüyor
 • Kombi su akıtıyor
 • Kombi patlamalı yanıyor
 • Peteklerin üstü sıcak altı soğuk
 • Kombi sesli çalışıyor
 • Kombi çalışıyor ama petekler ısınmıyor
 • Sıcak su gelmiyor şeklinde olmaktadır.

Nadiren değişik sebeplerden ötürü farklı kombi sorunları görülebilmektedir. Uzman personellerimiz tarafından bu arızalar da çok kısa süre içerisinde giderilmektedir.

Servisimiz hangi hizmetleri vermektedir

Kartal Kombi Servisi, kombi arıza tespiti, tamiri, onarımı, kart tamiri, yedek parça temini hizmeti vermektedir. Buderus, Vaillant, Demirdöküm, Baymak, E.C.A, Bosch gibi her marka kombinin arıza ve tamir işlemleri yapılmaktadır.

Herhangi bir işlem yapılmadan önce uzman personelimiz müşterimizi bilgilendirir. Yapılması gereken işlemleri açıklar ve Kartal kombi tamir ücretleri hakkında bilgi verir. Daha sonra müşteriden onay alınarak ve gerekli işlemleri gerçekleştirir. Parça değişimi gerekmesi halinde mutlaka orijinal yedek parça kullanılmaktadır.

Kartal Kombi Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Kombi Servis Ücreti 100 TL
Kombi Bakım Ücreti 300 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, vb. yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Kartal Kombi Servis Fiyatları Ne Kadardır?

kartal-kombi-servis-fiyatlariKartal Özel Kombi Servisi fiyatları yapılan işleme ve yedek parça ihtiyacı olup olmamasına göre değişiklik göstermektedir. Kombi tamiri ile ilgili ücret belirlemek için önce teknik personelimiz tarafından çeşitli kontroller yapılmaktadır. Her şeyden önce arızanın sebebi bulunmakta ve kombi tamirinin yapılıp yapılamayacağı kontrol edilmektedir. Sonra tamir edilmesi uygun olan ve değişmesi gereken parçalar belirlenmektedir. Daha sonra onarım için gerekli fiyatlandırma yapılabilmektedir.

Nasıl Hizmet Alabilirim?

+90 542 261 54 60 numaralı telefonumuzdan bize ulaşmanız mümkündür.