Üsküdar Kombi Servisi

Üsküdar Kombi Servisi | ☎️ 0542 261 54 60

Üsküdar kombi servisi her türlü kombi arıza, tamiri, bakımı, kurulumu, montajı ve petek temizliği işlerinde tecrübeli kadrosuyla yanınızdadır.

Ekiplerimiz uzun yıllardır tesisat ve ısıtma sistemleri sektörüne yönelik çözümler geliştirmektedir.

Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlamak için yıllardır biriktirdiğimiz bilgi ve tecrübeyle durmadan çalışıyoruz. Kombi servisi konusunda işine hakim ve uzman teknisyen kadromuzla 100% müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yılların birikimi ve müşterilerimizin olumlu görüşleri ile Üsküdar kombi servisleri arasında önemli bir yere sahibiz.

Anadolu yakası ilçelerinde ve Üsküdar genelinde en uygun fiyatları kalite ile birleştirerek hafta sonu dahil 7/24 kombi servisi hizmeti vermekteyiz. Her hangi bir kombi arızası yaşadığınızda servisimiz en kısa sürede size ulaşmaktadır. Tüm tamir ve bakım işlemleriniz firmamız garantisi altında ve kesinlikle orjinal yedek parçalar kullanılarak yapılmaktadır.

Klima servisi seçiminde dikkat

Üsküdar semtinde montaj, kurulum, petek temizleme, bakım ve tamir servisi sağlayan birçok kombi tamircisi vardır. Burada güvenilir ve kaliteli hizmete erişebilme dikkat edilmesi gereken en önemli konudur. Alınan servis hizmetini anlık olarak değil uzun vadeli şekilde düşünmek gerekir. Uzman olmayan bir kişinin yaptığı eksik veya yanlış işlemlerin kombiyi riskli hale getireceği unutulmamalıdır. Kombiye yapılan tüm işlemler yetkin teknisyenler tarafından ve özel cihazlar kullanılarak yapılmalıdır. Kalitesiz ve özensiz işçiliklerde kombi o zaman çalışsa bile daha sonra büyük problemlere yol açmaktadır.

Kombi servisi tercihinde kesinlikle gerekli belgelere sahip olup olmadığına dikkat edilmelidir. Cihaza yerinde yapılan tamir ve bakım işlemlerinin de garantili olması bir o kadar önemlidir. Ayrıca kombi tamiri için kullanılan yedek parçaların orjinal olmasına, kalitesiz parça kullanılmamasına dikkat etmek gerekir.

Üsküdar kombi servisi tüm montaj, bakım, onarım işlemlerinde kaliteli hizmeti ve uygun fiyatları ile hizmetinizdedir. Yerinde kombi servis hizmetimiz ile kombi tamiri işlemleri kombi yerinden çıkartılmadan gerçekleştirilmektedir.

İşlemlerimizde kullandığımız yedek parçalar ve tarafımızdan gerçekleştirilen işlemler tümüyle garantimiz kapsamındadır. Müşterilerimiz sağlanan hizmetle ilgili her konuda detaylı bir şekilde bilgilendirilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaç duyması halinde uzman teknisyenlerimiz tarafından servis sonrası teknik destek sağlanmaktadır.

Kombi hata kodu veriyor çalışmıyor

Kombi hata kodu bir sorun olduğunun göstergesidir. Kombide herhangi bir sorun oluştuğunda kombi ekranında hata kodu görünür ve kombi çalışmaz. Bu hata kodunun çok çeşitli sebepleri vardır. Peki kombi neden hata kodu verir? En sık karşılaştığımız kombi arızları neler?

Kombi su basıncı düşmesi en sık karşımıza çıkan sorunlardan biridir. Tesisat veya kombi parçalarında meydana gelen kaçaklardan dolayı kombi basıncı düşer. Pek çok kombi markasında basınç 1 bar altına düştüğünde kombi hata verir ve çalışmaz. Bu durumda önce kaçağın nerede olduğu bulunarak ve tamiri yapılmalıdır. Daha sonra kombiye tekrar su basılarak kombi çalıştırılmaktadır.

Sık şekilde karşımıza çıkan diğer arıza bir ise kombi anakart arızalarıdır. Genellikle elektrikte meydana gelen dalgalanmalar kombi anakart arızası oluşmasına neden olur. Anakart arızası durumda önce kart üzerindeki sorun tespit edilmelidir. Kart arızaları genellikle tamir edilebilmektedir. Üsküdar özel kombi servisi tarafından anakart arızası tamiri eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. Kart tamiri gerçekleşmiyor ise orjinal kombi anakartı ile değiştirilmektedir.

Bunun dışında kombinin patlamalı yanması, gaz kokusu gelmesi, eskisi gibi ısıtmaması gibi pek çok sorun karşımıza çıkmaktadır. Aslında kış aylarında sorun yaşamamanın en kolay kombiye düzeni bakım yaptırmaktır. Kombi bakımı hem kombinin daha verimli çalışmasını sağlar hem de arıza tespitini kolaylaştırır. Böylece kış aylarında sıkıntı çıkma ihtimali de azalmaktadır.

Üsküdar Kombi Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Kombi Servis Ücreti 200 TL
Kombi Bakım Ücreti 300 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, vb. yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Kombi için en iyi tamir aslında bakımdır

Üsküdar kombi bakımı cihazın güvenli ve verimli kullanımını sağlamak için yapılan bir dizi işlemdir. Genel ve filtre temizliği yapılan, güvenlik kontrollerinden geçen kombi sorunsuz bir şekilde size hizmet edecektir.

Müşterilerimize tavsiyemiz yılda bir kez cihazlarının bakımlarını aksatmadan yaptırmaları şeklindedir. Bakım ile filtreler, yanma odası ve diğer parçaların temizliği yapılmaktadır. Bu sayede kombi daha verimli bir yanma gerçekleştirir. Böylece çok daha rahat çalışır. Aksi takdirde ise kombi hem daha fazla enerji harcayacak hem de yeterince ısıtmayacaktır.

Petek temizliğini de ihmal etmeyin

Üsküdar petek temizliği tesisat ve peteklerde biriken tortuların bertaraf edilmesidir. Özel petek temizle makinesi ve kimyasalları kullanılarak yapılan bu işlem petek içlerinin temiz olması için yapılmaktadır. Petek temizleme işleminden sonra petekler eskisine göre daha iyi ısıtma yapar.

Kombinin verimli ve düzenli çalışması için tesisat ve peteklerin de temiz olması şarttır. Petekler yeterince temiz olmadığında peteklerin yarısı sıcak yarısı soğuk olur. Ayrıca kombi performansını da düşürür. Üsküdar petek temizleme işlemi kombinin en yüksek performans ile çalışmasına katkı sağlamaktadır.

Üsküdar Kombi Servis ve Bakım Ücretleri

Üsküdar kombi servisi tamir, bakım ve sökme takma işlemlerinde en uygun fiyatları sunmayı ilke edinmiştir. Kaliteden ve orjinal yedek parça kullanımından ödün vermeden en doğru fiyat politikası ile hizmetlerimiz sürmektedir. Yapılan işlemin özelliğine göre oluşan masraf ve servis ücretleri değişiklik gösterir. Güncel kombi bakım fiyatları servis talebi oluşturulurken müşteri temsilcimizden öğrenilebilmektedir. Tamir masrafı ile ilgili ise önce kombideki arızanın ve yedek parça ihtiyacının tespiti gereklidir.

Her marka kombi kart arızası ile diğer tüm arızlar Üsküdar kombi servis teknisyenleri tarafından giderilebilmektedir.

Servis talebi oluşturmak için bize ulaşın

Bilgi almak, servis ve bakım talepleriniz için iletişim telefonumuz: 0 542 261 54 60