Maltepe Kombi Servisi

Maltepe Kombi Servisi | ☎️ 0542 261 54 60

Maltepe kombi servisi, kaliteli hizmeti en hızlı şekilde müşterilerine ulaştırmaktadır. Maltepe kombi arıza işleriniz ustalarımız tarafından en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Müşterilerimizin güveni bizim için çok kıymetlidir. Bu yüzden her zaman en doğru hizmeti vermek temel amacımızdır. Doğru hizmet ve uygun fiyatlı kombi servisi anlayışımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

En iyi Maltepe kombi servisi

Öz Kombi kaliteli işçilik ve hızlı servis hizmeti ile en iyi Maltepe kombi servislerinden biridir. Tüm kadromuz tamir ve bakım konusunda uzman personellerden oluşmaktadır. Personellimiz servis işlemlerinde en modern cihazları kullanmaktadır. Maltepe kombi servis personeli yeni üretilen kombiler ve yapı teknolojilerine göre sürekli eğitimlerine devam etmektedir. Ayrıca kullandığımız tüm cihazlar da sürekli bir şekilde yenilenmektedir.

Maltepe hafta sonu kombi servis hizmeti

Soğuk havalarda meydana gelen kombi arızası müşterilerimiz için ciddi sıkıntılar oluşturmaktadır. Özellikle zamansız meydana gelen arızalar yüzünden müşterilerimizin günlerce soğukta kalmaktadır. Kombi servisi Maltepe için haftanın her günü hizmet vermektedir. Maltepe kombi arıza için servisimize ulaşmanız yeterlidir.

Garantili kombi tamiri

Maltepe, Kartal, Tuzla ve tüm Anadolu yakası için garantili kombi bakım ve servis hizmetimiz bulunmaktadır. İhtiyaç halinde kullandığımız tüm yedek parçalar orijinaldir. Bununla birlikte yaptığımız tüm işçilik ve kullanılan yedek parçalar garantimiz kapsamındadır. İstanbul kombi servisi doğru bakım onarım %100 memnuniyet için hizmetinide.

Kombi servisi çağırmak zorunda mıyım?

Bazı müşterilerimiz kombi tamirini ucuza getirme çabası içerisine girmektedir. Tabi ki yüksek kombi tamir masrafı herkesi rahatsız edecektir. Fakat hatalı yapılan her işlemin kombiyi tehlikeli bir cihaza dönüştürmektedir. Mesela bazı işçilik hatalarından sonra kombilerde gaz kaçağı meydana gelebilmektedir. Kombi zehirlenme ve yangınlara neden olmaktadır.

Hatalı yapılan tamir veya bakım yüzünden bir süre sonra kombi daha büyük masraflar oluşabilmektedir.

Bu yüzden müşterilerimiz Maltepe kombi tamiri işlemlerini güvenilir bir servise yaptırmalıdır.

Maltepe Kombi Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Kombi Servis Ücreti 150 TL
Kombi Bakım Ücreti 300 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, vb. yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Verimli ısınma için kombi bakımınızı yaptırın

Hepimiz kış aylarında sıcak bir ortam bekleriz. Fakat pek çok müşterimiz kombinin eskisi kadar ısıtmadığından şikayet etmektedir. İlk zamanlarda da kombinin aynı derecede yandığını ama peteklerin eskisi kadar sıcak olmadığını söylemektedir. Bu durum kombi bakımı ve petek temizliğinin düzenli bir şekilde yaptırılmamış olmasından kaynaklanır. Zaman içerisinde kombinin bazı parçaları yıpranmakta ve kombi performansı düşmektedir.

Maltepe kombi bakımı yaptırırsam kombinin performansı artar mı?

Kombi bakımı yaptırmak kombinin performansını artırmaktadır. Kombi bakımdan sonra daha düşük sıcaklıklarda daha iyi ısıtma yapmaktadır. Aynı sıcaklıkta petekler eskisinden çok daha fazla ısınacaktır. Bu da doğalgaz faturalarını düşürmektedir. Bununla birlikte bakım esnasında bazı arızalar önceden fark edilebilmektedir. Böylece arızalar ortaya çıkmadan tamir edilebilmektedir.

Kombi bakımında ne yapılmaktadır?

Öncelikle kombinin ve tesisatın gözle görülen kontrolleri yapılmaktadır. Sonra kombinin bazı parçaları ve filtreler sökülerek temizlenmektedir. Kombi içerisinde biriken toz ve pislik silinmekte veya süpürülmektedir. Sıkıntı olabileceği düşünülen parça varsa orijinal yedek parça ile değiştirilmektedir.

Maltepe kombi bakımı yaptırmak istiyorum

maltepe-kombi-servisi--öz-kombi-servisiMaltepe özel kombi servisi kombi bakımlarınız için haftanın her günü hizmet vermektedir. Kombi bakımı Maltepe kombi servis personelleri tarafından en mükemmel şekilde yapılmaktadır.

Maltepe kombi bakım fiyatları ve randevu almak için bize ulaşabilirsiniz. İşlemleriniz Maltepe kombi servisi tarafından en kısa sürede yapılmaktadır.

Kombi peteklerini temizletin

Peteklerin temiz olması sıcak suyun petek içerisindeki hareketini kolaylaştıracaktır. Böylece peteğin her yeri aynı seviyede ısınmaktadır. Bu da ortamın daha fazla ısınmasını sağlamaktadır.

Petek temizleme makinesi şart mı?

Pek çok yerde pratik petek temizliği veya ucuz petek temizliği şeklinde cümleler duyuyoruz. Bazen müşterilerimiz peteklerin içindeki suyu boşaltarak petek temizliği yapıldığını düşünmektedir. Sadece peteklerdeki suyu boşaltmak petek temizliği için yeterli değildir.

Buna ek olarak bazı kişiler kombi içerisinden suyu devirdaim yaptırarak petek temizliği yaptığını söylemektedir. Bu şekilde petek temizliği yapılamayacağı gibi işlemin kombiye zarar verme ihtimali oldukça yüksektir.

Maltepe kombi servisi petek temizliği işlemlerinde özel temizlik ürünleri ve petek temizleme makinesi kullanmaktadır. Maltepe petek temizleme işlemi sırasında petekler tek tek makineye bağlanarak temizlenmektedir. Böylece kombi ve tesisata hiçbir şekilde zarar verilmeden en iyi sonuç alınmaktadır.

Maltepe petek temizliği fiyatları

Maltepe petek temizliği fiyatı ve merak ettiğiniz diğer konular için lütfen +90 542 261 54 60 numaralı telefonumuzu arayınız.

Tüm kombi markaları için servis hizmeti

Maltepe Özel Kombi Servisi; Demirdöküm, Buderus, Vaillant, Baymak, E.C.A, Bosch gibi tüm kombi markalarının tamir ve bakımını yapmaktadır. Tüm kombi markaları için kombi tamiri, bakımı, kombi kart tamiri, yedek parça temini hizmeti verilmektedir.