Çayırova Kombi Servisi

Çayırova Kombi Servisi | ☎️ 0542 261 54 60

Çayırova Kombi Servisi deneyimli kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışıyla uzun zamandır ısıtma sistemleri üzerinde çalışmaktadır. Kombi bakım, montaj, tamir, onarım, arıza, yedek parça ihtiyaçlarında 7/24 hizmet vermektedir.

Kombi arızalarında güvenilir ve garantili kombi tamiri

Acil ihtiyaçlarınızda ve pazar günü tüm Çayırova geneline hizmet veren nöbetçi kombi servisi bulundurulmaktadır. Çayırova kombi tamiri bozulan kombideki sorunun giderilerek yeniden güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamaktır. Tamir işlemi yapılmadan önce arıza tespiti yapılmakta, müşteriye sorun hakkında gerekli bilgi verilmektedir. İlk iş olarak onarım yapılması gereken veya değiştirilmesi gereken parçalar tespit edilmelidir. Daha sonra müşteri onayı alındıktan sonra kombinin tamiri için gerekli işlemler yapılmaktadır. Bazen kombi tamiri mümkün olmayabilmektedir veya kombi kullanım ömrünü tamamlamış olabilmektedir. Bu durumda eski kombi sökümü ve yeni kombi montajı da servisimiz tarafından yapılabilmektedir. Kombi montajı yapıldıktan sonra yetkili servis tarafından açılışı yapılarak garanti işlemleri başlatılmaktadır.

Önceliğimiz her zaman müşterilerimizin güveni ve güvenliğidir. Müşterilerimizin talebi olsa dahi kombiyi güvensiz hale getirecek işlemler kesinlikle yapılmamaktadır. Kullanıcıların da bu konuda bilinçli davranması oldukça önemlidir. Çayırova genelinde kombi tamircisi olarak hizmet veren yetkisiz ve bilinçsiz pek çok kişi bulunmaktadır. Kombi ile ilgili tüm işlemlerin gerekli belgeleri almış onaylı servislere yaptırılması en doğru hareket olacaktır.

Güvenli kombi kullanımı için periyodik bakımları yaptırın

Çayırova kombi bakımı cihazın uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde çalışması için yıllık olarak yapılmaktadır. Düzenli kombi bakımı kombinin güvenli, verimli ve sorunsuz şekilde hizmet vermesi için tavsiye edilmektedir. Bu sayede kombi hem daha az doğalgaz tüketecek hem de daha verimli ısıtma yapacaktır. Bakım sırasında yapılan işlemler sayesinde olası arızaların da erken tespiti yapılabilmektedir. Böylece arıza ve bozulma riski en aza indirilmekte ve tamir masraflarında da tasarruf sağlanmaktadır.

Çayırova petek temizliği de kombi bakımı işlemlerinin önemli parçalarından biridir. Bu işlem sırasında radyatörler özel ilaçlar kullanılarak temizlenerek daha fazla ısınması sağlanır. Tesisat içerisindeki suyun hareketi kolaylaştığı için kombi de daha düzenli çalışmaktadır.

Çayırova Kombi Servisi Ücretleri ve Tamir, Bakım, Oranım Fiyatları

Çayırova kombi servis, bakım, tamiri ve kurulum fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayınız. Gerekli bilgiler müşteri temsilcimiz tarafından alındıktan sonra yapılması gereken işlemle ilgili ücret hakkında bilgi verebilmektedir. Servisimiz tarafından yerinde kontroller yapıldıktan sonra net fiyatlandırma yapılabilmektedir. Tüm sorularınız 0 542 261 54 60 numaralı telefonumuz 7/24 hizmetinizdedir.