Gebze Kombi Servisi

Gebze Kombi Servisi | ☎️ 0542 261 54 60

Gebze Kombi Servisi olarak tamir, bakım, onarım, yedek parça işlemlerinde kaliteli ve garantili hizmet sağlıyoruz. Uzun yıllardır Gebze çevresi ve İstanbul Anadolu Yakasında kombi ve ısıtma sistemlerine servis hizmeti vermekteyiz. Deneyimli ustalar, tam donanımlı servis araçları ve son teknoloji cihazlarımızla 7/24 çalışıyoruz. Olası acil ihtiyaçlar için Pazar günleri Gebze bölgesinde nöbetçi kombi servisimiz de bulunmaktadır.

Güvenli, kaliteli ve garantili kombi tamir hizmeti

Gebze kombi tamiri çeşitli sebeplerden dolayı arıza yapan kombinin arıza tespit ve onarım işlemleridir. Tamir işlemlerinde süreç arıza tespiti ile başlar. Arızanın tam ve eksiksiz olarak tespit edilmesi son derece önemlidir. Tespit işlemi yapıldıktan sonra tamirat işlemleri yapılmaktadır. Bu işlemler arızalı kısımların onarımı veya arızalı parçaların değişimi şeklindedir. Parça değişmeleri orjinal yedek parçalar kullanılarak yapılmaktadır. Kullanıcılar tarafından sık tercih edilen kombi modellerinin yedek parçaları servisimizde her zaman mevcuttur. Serviste hazır olmayan parçalar ise en kısa sürede temin edilebilmektedir.

Kombi tamiri işlemleri konusunda uzman tamirci, servis veya teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Aksi halde kombi daha büyük masraf açabileceği gibi güvensiz hale de gelebilmektedir. Servis personellerimiz tarafından tamiri yapılan kombiler tüm kontrolleri eksiksiz yapılarak çalıştırılarak teslim edilmektedir.

Gebze bölgesi için yerinde kombi servisi imkanı

Yerinde kombi servisi kombinin sökülmeden yerinde bakım ve onarımının yapılmasıdır. Tam donanımlı araçlarla verile bu hizmet işlemlerin daha hızlı tamamlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca kombi sökümü yapılmadığı için dağınıklık da yaşanmaktadır. Servimiz tarafından yapılan tamir veya bakımların büyük bir kısmı yerinde servis hizmeti kapsamında yapılmaktadır. Ancak yerinde işlem yapılması mümkün olmayan kombiler sökülmekte ve gerekli işlemler serviste yapılmaktadır. İşlem tamamlandıktan sonra kombi montajı yapılmaktadır.

Kombi ömrünü uzatmak, tasarruf yapmak ve tamir masraflarını azaltmak için periyodik kombi bakımı
Gebze kombi bakımı kombinin kullanımı ile birlikte oluşan yıpranma veya kirlenmelerden dolayı yapılan işlemlerdir. Zamanla kombinin bazı parçaları yıpranmakta, filtre, yanma odası ve baca gibi parçalarda toru birikmektedir. Oluşan yıpranmalar ve biriken tortu kombinin çalışma performansını düşürmektedir. Aynı zamanda kullanım ömrünü de kısaltmaktadır.

Periyodik olarak yapılan kombi bakımlarında parçaların temizlik ve kontrolleri yapılmaktadır. Filtereler, baca ve yanma odasında biriken kirler temizlenmektedir. Bu sayede kombi performansı arttığı gibi arıza riski de azalmaktadır. Bakım sırasında yapılan bir diğer işlem ise genleşme takındaki havanın ölçülmesidir. Ölçümden sonra eksilme tespit edilirse yeterli miktarda hava basılmaktadır.

Bakım esnasında yapılan kontrollerde yıpranan parçaların da tespiti yapılabilmektedir. Böylece arıza çıkarması muhtemel parçalara müdahale edilebilmektedir. Kombi daha verimli çalışmakta hem de kombinin kullanım ömrü uzamaktadır.

Peteklerin temiz olması da ısınmayı arttırmaktadır

Gebze petek temizliği ısınmayı artırmak için özel makineler ve kimyasallar ile tesisatın temizlenmesidir. Gidere en yakın peteğe bağlanan petek temizleme makinesi içine koyulan temizleyicilerle çalışmaktadır. Yaklaşık bir saat süren işlem sonunda petekler ve tesisatta biriken tortu ve kirler temizlenmektedir. Bu işlem sırasında kombi bypass edilmektedir. Böylece kombini zarar görme riski de ortadan kaldırılmaktadır. Petek temizleme işlemi tamamlandığında hem petekler daha iyi ısınmakta hem de kombi daha verimli çalışmaktadır.

Temizlik sırasında odalarda herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Hiçbir odada dağınıklık ve kir oluşmaz. Peteklerdeki kirli su ise makine yardımı ile direk gidere verilmektedir. Temizlik bittikten sonra kombi tekrar tesisata bağlanmakta ve çalıştırılmaktadır.

Gebze kombi servisi fiyatı ve tamir süresi

Gebze kombi servisi olarak kaliteli ve hızlı hizmeti en uygun fiyatla sağlamak için gayret gösteriyoruz. Yapılması gereken işlemleri belirledikten sonra fiyat ve tamir süresi ile ilgili bilgi paylaşabilmekteyiz. Tüm işlerimizde önce müşterilerimize bilgi vermekte, müşteri onayının ardından müdahale etmekteyiz. 0 542 261 54 60 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.