Kadıköy Kombi Servisi

Kadıköy Kombi Servisi | ☎️ 0542 261 54 60

Kadıköy kombi servisi İstanbul ilçelerinin tamamında tamir, bakım ve onarımı hizmeti vermektedir. 100% müşteri memnuniyeti amacıyla çalışan firmamız, 7/24 hizmet vermektedir.

Kadıköy kombi, uzman teknisyen kadrosu ile İstanbul genelinde hizmet veren en kaliteli kombi servisleri arasındadır. Tüm kombi arızaları en kısa süre içerisinde giderilmektedir.

Kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Kombi tamirinde dikkatli olmak gerekir

Kadıköy kombi tamiri işinde uzman teknisyenler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Kombi tamiri yapan personelin mutlaka yeterlilik belgesi sahibi olmalıdır. Kombi servisi gerektiğinde ya da bakım yaptırmak istediğinizde servis tercihi bilinçli şekilde yapılmalıdır. Yapılan her yanlış müdahalenin kombiyi çeşitli risklere açık hale getirir. Güveniz kombiler çalışsa bile gaz kaçağı, patlama ve yangın gibi risklere her zaman açıktır. Bu yüzden Kadıköy bölgesinde hizmet veren güvenilir kombi servisleri tercih edilmelidir.

Garantili Kadıköy kombi servis hizmeti

Firmamız tarafından Kadıköy ve İstanbul genelinde garantili kombi servis hizmeti verilmektedir. Teknisyenlerimiz uzun yıllardır sektörün içerisinde hizmet vermektedir. Kadıköy servis teknisyenleri kombi tamiri ve bakımı konusunda uzmandır. Tüm teknisyenlerimiz Mesleki Yeterlilik Belgesi’ne sahiptir. Servis hizmetleri için son model, teknolojik cihazlar kullanılmaktadır.

Servisimizde tüm kombi modelleri için yedek parça çeşitleri mevcuttur. Kullandığımız tüm yedek parçalar kesinlikle orjinal ve garantilidir.

Kombi tamiri sırasında yapılan tüm işlemler firma garantisi altındadır. Özellikle kış aylarında bozulan kombi müşterilerimizi mağdur etmektedir. Müşterilerimizin mağdur olmaması için tamir işlemleri en hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Sorunu hızlıca çözmek adına yerinde kombi tamir hizmeti verilmektedir. Genellikle kombi yerinden sökülmeden tamiri gerçekleştirilmektedir. Eğer kombinin serviste tamiri gerekiyor ise işlem en kısa sürede yapılmakta ve tekrar montajı yapılmaktadır.

Kadıköy Kombi bakımı neden önemlidir

Kombi bakımı kullanıcıya pek çok yönden fayda sağlamaktadır. Kuşkusuz düzenli bakımı yapılan kombi çok daha verimli çalışmaktadır. Kombi içerisinde kullandıkça tortu ve kirlenme oluşur. Dolayısıyla biriken tortular nedeni ile zamanla kombi verimi düşmektedir. Kadıköy kombi bakımı, kombinin yeniden yüksek verimle çalışmasını sağlar. Böylece ortam düşük ayarda bile ısınabilmektedir. Bu sayede doğalgaz faturalarından tasarruf sağlanır.

Kombi bakımının bir diğer faydası ise tamir masraflarının azalmasıdır. Servis personelimiz bakım esnasında arıza ihtimali yüksek olan parçaları kontrol etmektedir. Böylece kombi arıza yapmadan yıpranan parçalara müdahale imkanı olur. Kombi çalışma ömrü uzar ve tamir masrafları azalır.

Kombi bakımında yapılan işlemler nelerdir?

Temel olarak yapılan bakım sırasında yapılan işlem kombinin kontrolü ve temizliğidir. Kombinin filtreleri ve gerekli parçaları sökülerek temizlenmektedir. Kullanım dolayısıyla biriken toz ve tortu silinmekte veya süpürülmektedir. Yıpranan parçaların kontrolü yapılmaktadır. İhtiyaç duyulan tamir edilmekte veya parçalar orjinali ile değiştirilmektedir.

Kombi bakımı yeterli midir? Petek temizliği de yaptırmak gerekir mi?

Hem kombi ömrünün uzun olması hem de daha verimli ısınma sağlamak için petek temizliği önemlidir. Kadıköy petek temizliği peteklerde biriken tortu ve yabancı maddelerin temizlenmesini sağlar. Bu sayede tesisat içerisindeki suyun dolaşımı çok daha kolay olmaktadır. Böylece petekler daha iyi ısınmakta aynı zamanda kombi daha düzenli çalışmaktadır. Doğalgaz faturalarından tasarruf sağlanırken kombi ömrü de uzamaktadır.

Kadıköy özel kombi servisi modern cihazları ve uzman teknisyenleri tarafından petek temizliği mükemmel şekilde yapılmaktadır. Kadıköy petek temizliği işlemlerinde profesyonel petek temizleme makinesi kullanılmaktadır.

Fiyatlandırma politikamız

Kadıköy kombi her marka kombi tamiri, bakımı, kart tamiri, yedek parça temini için 7/24 hizmet vermektedir. Kadıköy kombi servisi servis, bakım, tamir, petek temizleme işlemleri için en uygun fiyatları sağlamaktadır.

Tüm sorun ve sorularınız için iletişim numarası : +90 542 261 54 60

Kadıköy Baymak, Demirdöküm, Buderus, Vaillant, E.C.A, Bosch ve diğer tüm marklar için en uygun fiyatlı özel kombi servisi.