Pendik Kombi Servisi

Pendik Kombi Servisi | ☎️ 0542 261 54 60

Her marka kombinin bakım ve tamiri uygun fiyatları ile Pendik kombi servisi bünyesinde yapılmaktadır.

Kaliteli hizmeti hızlı ve güvenilir bir şekilde siz müşterilerine ulaştırmak en önemli başarı kriterimizdir. Önceliğimiz her zaman müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede çözmektir. Bunun yanında da en doğru işçiliği yapmaktan ödün verilmemektedir.

Anadolu yakısı tümüyle kombi servis ağımız dahilindedir. Uzman personellerimiz tarafından haftanın her günü 7/24 Pendik ve çevresine kombi servisi hizmeti verilmektedir.

Garantili Kombi Servisi

Pendik servisi tarafından yapılan tüm kombi bakım, tamir ve onarım işlemleri firmamız garantisi altındadır. Ayrıca kullanılan kombi yedek parça ve aksesuarlar da garantimiz kapsamındadır. Kombi tamiri için kullanılan tüm yedek parçalar kesinlikle orjinal üründür asla sahte ürün kullanılmamaktadır.

pendik kombi tamir fiyatlarıPendik bölgesindeki tüm kombi arıza çağırılarına en kısa süre içerisinde dönüş yapılmaktadır. Tüm kadromuz kombi tamiri konusunda uzman personellerden oluşmaktadır. Tüm kombi tamir ve bakım işlemleri en modern cihazlar kullanılarak yapılmaktadır.

Kombi neden bozulur?

Kombi sürekli yüksek sıcaklık altında çalışmaktadır bu yüzden bozulması da son derece normal bir durumdur. Ayrıca elektrik ve su tesisatlarından kaynaklanan pek çok nedenden dolayı da kombi bozulmaktadır. Üstelik kombiler üretilirken belirli bir kullanım süresi için üretilmektedir. Bir süre sonra yıpranması, bozulması veya kullanılamaz hale gelmesi son derece normaldir.

Kombi bozulduğunda uzman bir tamirci teknisyen tarafından müdahale edilmelidir. Burada dikkat edilmesi gereken en nemli husus yapılan işlemin doğru ve eksiksiz olmasıdır.

Kombi bozuldu nasıl düzeltilir?

pendik kombi arızaKombide arıza meydana geldiğinde Pendik bölgesinde hizmet veren güvenilir kombi servisleri çağırılmalıdır. Kombi elbette bozulabilmektedir fakat onarımı doğru kişiler tarafından yapılmalıdır.

Bazı kullanıcılar ucuz kombi tamir fiyatı yüzünden bilinçsiz kişilere kombi tamiri yaptırmaktadır. Hatta bazı kullanıcılarımız bozulan kombiyi kendileri tamir etmeye çalışmaktadır. Kombiye yapılan hatalı müdahaleler çok risklidir. Zehirlenmelere, patlama ve yangınlara neden olabilmektedir. Bu yüzden kombi bozulduğunda uzman bir teknik servis çağırılmalıdır.

Kombi tamiri ve servisi konusunda firmamız yıllardır Pendik ilçesinde hizmet vermektedir. Yapılan tüm işlemler garantili ve kullanılan tüm yedek parçalar orijinaldir.

Kombi anakart yandı

Kombi anakart yanması sık rastlanan arızalardan biridir. Genelde yüksek gerilim ve dalgalanmalar nedeni ile kombi kartı yanar. Pendik ilçesinin tamamında kombi kart tamiri tarafımızca garantili bir şekilde yapılmaktadır. Kart tamir edilmiyorsa orijinal yedek parça ile değiştirilmektedir.

Pendik kombi bakımı yaptırmalı mıyım?

Pek çok kullanıcı kombi bakımını önemsemiyor. Fakat kombilerin sorunsuz olarak istenilen yüksek performansta çalışması; aynı zamanda doğalgaz faturasının üzücü olmaması için kış gelmeden kombi bakımının yaptırılması gerekiyor. Uzman personellerimiz kombi bakımlarının yılda en az bir kez yapılması gerektiği konusunda müşterilerimizi uyarıyor.

Pendik Kombi Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Kombi Servis Ücreti 150 TL
Kombi Bakım Ücreti 300 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, vb. yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Kombi bakımı ne işe yarar?

Kombi bakımı yaptırarak kombinizden çok daha fazla verim alırsınız. Dahası dönüşü olmayan arızalarının önüne geçersiniz ve kombi daha uzun ömürlü olur. Hem eviniz sağlıklı bir kış geçirir hem de doğalgaz faturalarının daha az gelmesini sağlarsınız.

Pendik kombi bakım servisi gerekli tüm işlemleri garantili bir şekilde yapmaktadır.

Pendik kombi bakımı sırasında yapılan işlemler nelerdir?

pendik kombi bakımıKombi bakımı sırasında birçok parça kontrol edilmekte ve temizlenmektedir. Arızalı olan ya da arızaya neden olabileceği düşünülen parçalar müşteriden onay alınarak değiştirilmektedir. İstanbul Kombi Bakımı ile ilgili yazımızda kombi bakımı ile ilgili çok daha fazla detay bulunmaktadır.

Pendik kombi bakım fiyatları ne kadar

Kombi bakımı fiyatı ilgili konular için lütfen +90 542 261 54 60 numarasından Pendik müşteri temsilcilerini arayınız.

Petek temizliği yaptırmak yararlı mıdır?

Pendik için hizmet veren uzman teknisyenlerimiz petek temizliği yaptırmayı mutlaka tavsiye ediyor.

Petek temizliği peteklerin uzman personel tarafından kireçten ve tıkanıklıklardan arındırılması, kirden temizlenmesi işlemidir. İşlem esnasında peteklerde aşınmaya engel olan ve paslanmasını engelleyen özel temizleme ürünleri kullanılmaktadır. Bununla birlikte petek temizliği işlemi özel petek temizleme makinesi kullanılarak yapılmaktadır. Petek temizleme makinesi ve kullanılan özel kimyasal peteğin içesinde biriken kir ve tortuları tamamen temizlemektedir.

Pendik petek temizliği fiyatları ne kadar

pendik kombi servis fiyatlarıPendik petek temizliği fiyatı ve merak ettiğiniz diğer konular için lütfen +90 542 261 54 60 numaralı telefonumuzu arayınız.

Her marka kombi servisi

Pendik Kombi Özel Servisi, Buderus, Vaillant, Demirdöküm, Baymak, E.C.A, Bosch gibi her marka kombinin tamir ve bakım işlemleri yapılmaktadır. Her marka kombi tamiri, bakımı, kart tamiri, yedek parça temini hizmeti verilmektedir. Bu hizmetlere ek olarak müşterilerimize petek temizleme ve tesisat kontrolü hizmetleri de sunulmaktadır

Pendik özel kombi servisi tavsiye ediyor

  • Bozuk kombiyi kendiniz tamir etmeye çalışmayın
  • Kombi tamir ve bakım işlemleri için güvenilir bir firmadan yardım alın
  • Parça değişiminde orijinal parça kullanın
  • Mutlaka yıllık kombi bakımınızı yaptırın